info@imos.org.tr | +90 224 713 1888 | Üye Girişi |
Başkanİn Mesajİ | İMOS | İnegöl Mobilyasİ

BAşKANIN MESAJI

Sevgili Sanayici Dostlarım,

Bildiğiniz gibi 2010 yılının son günlerinde kurulan derneğimiz 8. Yılını 2018 sonu itibari ile tamamladı.

Kurulduğu günden bu yana Türk Mobilya sektörü ve Türk mobilya sektörünün en önemli merkezi olan İnegöl için projeler üreten derneğimiz her geçen gün üyeleriyle beraber büyüdü ve şu an Türkiye’nin en fazla üyeye sahip mobilya sanayicileri derneği olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana görev alan tüm başkanlarımız ve yönetim kurulu üyeleri İnegöl mobilya sanayisi daha ilerilere gitsin, ihracatı artsın, tanınırlığı artsın amacıyla projeler üretti ve uyguladı. Hepsinin çok büyük emekleri geçti. İşlerine ayırmaları gereken mesailerini derneğimize ayırdılar. Buradan tüm eski başkanlarımız ve tüm yönetim kurulu üyelerine tekrar teşekkür etmek isterim.

Şahsımda; Nisan 2018 de Başkanımız Yavuz Uğurdağ’ın görev değişikliği sebebiyle İMOS Başkanlığından ayrılmasının ardından bu göreve yönetim kurulu arkadaşlarımın teveccühü ile layık görüldüm. Şimdi ise yeni bir yönetim kurulu, yeni projeler ve yeni bir heyecanla göreve talip oldum.

2019 ve 2020 yıllarını kapsayan görev süremizde bize düşen ise bizden önce yapılan projelerle bize emanet edilen bu görevi daha ilerilere taşıyarak bizden sonra gelecek arkadaşlara görevi hakkıyla teslim etmek olacak.

Bu süre zarfında yönetim kurulu üyelerimin ve tüm dernek üyelerimin desteğine ihtiyacımız var. Hep beraber İnegöl Mobilyası için çalışacağız, üreteceğiz ve kentimize, ülkemize fayda sağlayacağız.

Saygılarımla       

 

Okan GÜLER


Mesaj Tarihi: 2018-05-22 09:53:49

ÜYELERİMİZ
Copyright @ 2016 . All rights Reserved
Developer :